Vedel- ja graanulväetised

Bioboost orgaanilistel vedelväetistel on N.P.K väärtused, et vastata kõigile taimekasvatuse nõuetele. Toodetud orgaanilistest ainetest, pakuvad need kõrgekvaliteedilisi järk-järgult eralduvaid makro- ja mikrotoitaineid, et maksimeerida tervete taimede kasvu ja stimuleerida optimaalset mullabioloogiat kasvupinnases. Olles väga madala soola indeksiga, parendavad need pikaajalise anorgaaniliste väetiste kasutamise tõttu tekkinud probleeme ning neid on võimalik kasutada nii mulla kui lehestiku väetisena.

Meie orgaanilised granuleeritud väetised toovad elu tagasi Teie pinnasesse. Neil on kõrge huumuse tase ning need sisaldavad kõiki makro- ja mikrotoitaineid, mida taimed kasvuks vajavad ning samas ei sisalda umbrohuseemneid ega haigusetekitajaid. Mõned väetised sisaldavad ka mükoriisa seeni.

Toodete nimekiri

Bioboost Organic Ultimate Plant Food 8-7-7 ideaalne taimede aastaringseks toitmiseks. Sisaldab kasvu optimeerimiseks vajalikke toitaineid, sobib kõikidele taimedele.

Bioboost Organic High K Plant Food 3-0-8 aastaringselt kasutatav vedelväetis ja biostimulant tomatite, kurkide, maasikate ja kõikide teiste vilja kandvate taimede ja lillede jaoks.

Caviar 10.0.4 orgaaniline järk-järgult eralduv väetis, kergesti kasutatavate 2mm graanulitena.

Root Better Starter Fertiliser 5.3.8 mõeldud värskelt külvatud murule ja suvemuru toitmiseks. Ideaalne kasutamiseks ka puude ja põõsaste istutamisel ning köögiviljade ja lillede esimese väetisena. Sisaldab ka mükoriisa seeni.

Root Better Spring and Autumn Lawn Fertiliser 5.2.10 mõeldud kevadise muru kasvu kiirendamiseks. Sisaldab ka mükoriisa seeni ja mikroobe, mis vähendavad sammaldumist ja muruvarte puitumist.

Root Better Summer Lawn Fertiliser 10.2.10 granuleeritud 50% orgaaniline väetis mükoriisa seente ja muru sammaldumist ärahoidvate mikroobidega. Ideaalne väetis suvemuru või uue muru väetamiseks igal ajal.

 

 

Meist

Eesti Jäätmeringluse OÜ tegeleb biolagunevate jäätmete äraveo teenusega.

Võta ühendust

Telefon: +372 58 504 455 E-mail: info@e-compost.ee

Või saatke päring siit