Mükoriisatooted

PlantMÜKORIISATOODETGA TUTVUMISEKS PALUN KÜLASTADA MEIE TEISE ETTEVÕTMISE KODULEHTE WWW.BETTERORGANIX.COM/ET  

Mükoriisa aitab Teil kasvatada tugevamaid ja tervemaid taimi.

Mükoriisa (ehk seenjuur) on umbes 400st seenest koosnev grupp, mis moodustab sümbiootilisi suhteid taimedega. Nad elavad juurte sees või peal, laiendavad oma niidistiku mulda, tehes fosfaadid, lämmastiku, muud toitained ja vee taimele kättesaadavamaks. Nad laiendavad efektiivset juurestikku sadu kordi, mille tulemusena kasvavad taimed kiiremini, suuremaks ja tugevamaks, vajades vähem väetist ja vett.

Farmerid, taimekasvatajad, golfiväljakute hooldajad, maastiku kujundajad ja aednikud – andke oma taimedele mükoriisa eelis.

Need tooted ei ole veel poodides saadaval, kuid meie käest on neid võimalik osta koos kohaletoimetamisega. Hindadele lisandub postikulu.

Korduma kippuvad küsimused mükoriisa kohta

Toodete nimekiri

Root Better – ideaalne kõigi puude, põõsaste, potitaimede, köögiviljade ja lillede (v.a. kapsarohu perekond) jaoks, kasutamiseks seemnetel või juurtel.

Root Better Grass Seed Coat – parandab muruseemnete juurdumist nii uues kui vanas murus.

Root Better Starter Fertiliser 5.3.8 – mõeldud värskelt külvatud murule ja suvemuru toitmiseks. Ideaalne kasutamiseks ka puude ja põõsaste istutamisel ning köögiviljade ja lillede esimese väetisena. Sisaldab ka mükoriisa seeni.

Root Better Spring and Autumn Lawn Fertiliser 5.2.10 – mõeldud kevadise muru kasvu kiirendamiseks. Sisaldab ka mükoriisa seeni ja mikroobe, mis vähendavad sammaldumist ja muruvarte puitumist.

Root Better Summer Lawn Fertiliser 10.2.10 – granuleeritud 50% orgaaniline väetis mükoriisa seente ja muru sammaldumist ärahoidvate mikroobidega. Ideaalne väetis suvemuru või uue muru väetamiseks igal ajal.

Meist

Eesti Jäätmeringluse OÜ tegeleb biolagunevate jäätmete äraveo teenusega.

Võta ühendust

Telefon: +372 58 504 455 E-mail: info@e-compost.ee

Või saatke päring siit