Muruväetised

muru

Terve ja tugev aastaringne muru kasvab bioloogiliselt aktiivses pinnases, mis pakub looduslikke kaitsemehhanisme haiguste, kuivuse ja sammaldumise vastu ning sisaldab mükoriisat, mis suurendab ligipääsu toitainetele ja veele.

Pakume allpool toodud tooteid, mida iseloomustab terve muru kasvuks vajalike bioloogiliste, keemiliste ja füüsikaliste omaduste optimaalne kombinatsioon ning mis vähendavad vastuvõtlikkust haigustele ja füüsilistele kahjustustele ning pakuvad aja ja kulutuste kokkuhoidu.

Tugeva ja kauni muru loomise ja säilitamise kohta leiate rohkem informatsiooni muru hooldamise näpunäidetest.

Root Better Grass Seed Coatparandab muruseemnete juurdumist nii uues kui vanas murus.

Root Better Starter Fertiliser 5.4.3 – mõeldud värskelt külvatud murule ja suvemuru toitmiseks. Ideaalne kasutamiseks ka puude ja põõsaste istutamisel ning köögiviljade ja lillede esimese väetisena. Sisaldab ka mükoriisa seeni.

Root Better Spring and Autumn Lawn Fertiliser 5.2.10 – mõeldud kevadise muru kasvu kiirendamiseks. Sisaldab ka mükoriisa seeni ja mikroobe, mis vähendavad sammaldumist ja muruvarte puitumist.

Root Better Summer Lawn Fertiliser 10.2.10 - granuleeritud 50% orgaaniline väetis mükoriisa seente ja muru sammaldumist ärahoidvate mikroobidega. Ideaalne väetis suvemuru või uue muru väetamiseks igal ajal.

Meist

Eesti Jäätmeringluse OÜ tegeleb biolagunevate jäätmete äraveo teenusega.

Võta ühendust

Telefon: +372 58 504 455 E-mail: info@e-compost.ee

Või saatke päring siit