Meist

Tractor

Eesti Jäätmeringluse OÜ käitleb biolagunevaid jäätmeid kasutades kompostimise ja vermikompostimise meetodeid, et luua kvaliteetseid tooteid nagu kompost, vermikompost, vedel- ja graanulväetised, kompostiussid ja mikrobioloogilised seened. Kõik tooted on valmistatud 100% naturaalset materjalist.

Samuti pakume iganädalast haljastusjäätmete äraveo teenust nii era- kui äriklientidele Tallinnas ja Harjumaal. Kogutud materjali kompostime hoolikalt ja seejärel segame enda poolt kasvatatud taimse materjaliga, et vamlistada komposti, vermikomposti ja kontsentreeritud vedelväetisi. Kõiki tooteid on võimalik osta meie kojutellimise teenuse kaudu, kohaletoimetamisega Eestis ja Euroopas.

Võtame biolagunevat materjali vastu ka meie tootmisalal Jõelähtmel, jäätmete tekitajatelt ja kogujatelt, kes eelistavad kasutada meie teenuseid kallima ja vähem loodussõbraliku prügila asemel.

Kui Teil tekib küsimusi, millele meie kodulehelt vastutst ei leia, võtke meiega ühendust.

Meist

Eesti Jäätmeringluse OÜ käitleb biolagunevaid jäätmeid kasutades kompostimise ja vermikompostimise meetodeid, et luua tooteid, millel on väärtus.

Võta ühendust

Telefon: +372 58 504 455 E-mail: info@e-compost.ee

Või saatke päring siit