Kompostitooted

Allpool toodud kompostitooted on toodetud meie tootmisalal Jõelähtmel ning neid saab osta pakendatud kujul koos kohaletoimetamisega üle Eesti. 

Pildid / - 74242755_10157582855699932_5534995856970743808_n

UUS - Müüa väga suure ussitihedusega vegan komposti. Ussid on toidetud kas EM1-ga hapendatud puiduhakkega või vegan "sõnnikuga". Vegan sõnnik on valmistatud enda kasvatatud taimesegust ja puiduhakkest ning esmasel käitlemisel näeb, haiseb ja käitleb nagu sõnnik, kuid on täiesti taimne. Kompost on puhas ning ei ole kokke puutunud loomatööstusest läbikäinud jäätmetega, mis võiksid sisaldada ravimi või taimemürkide jääke. Ussirikas kompost sisaldab arvukalt usse, piisavalt kompostri alustamiseks ning ka osaliselt lagunemata toitu, et neil oleks millest toituda kuni nad uue keskkonnaga kohanevad. Oma kompostri alustamiseks soovitame kõige alumisele korrusele ja teisele korrusele poolikult laotada ussirikast komposti. et luua ussidele kaasa antud kompostist nö voodi, kuhu nad saaksid taganeda, kui keskkond peaks muutuma värskete bio-jäätmete lagunemisel ebasoodsaks. 

Ära viska toitaineid prügikasti, alusta oma komposter ja taaskäitle!
4 eri suurust oma kompostri alustamiseks.

Suurused ja hinnad:

5 L - 15€
10 L - 20€
15 L - 25€
20 L - 30€
25 L - 35€
2 x 25L - 60€

Suuremad kogused kokkuleppel.

Kompostitoodete hinnakiri - Hulgi- ja jaemüüjad, kes on meie toodetest huvitatud, peaksid võtma meiega ühendust, et saada lisainformatsiooni ja hinnapakkumist.

E-kompost on 100% looduslik, toodetud taaskasutatud põllu- ja aiajäätmetest. Selle tasakaalustatud pH tase, aja jooksul eralduvad toitained ning head vajalikku niiskusetaset säilitavad omadused teevad sellest tõepoolest unikaalse toote. Kasutage seda kõigi puude, põõsaste ja taimede, ka köögiviljade kasvatamisel. Lisades seda regulaarselt mullale, parandab see mulla struktuuri, optimeerib niiskusetaset ning aitab kaasa kompostiusside ja mikrobioloogiliste organismide elutegevusele, mis parandavad mulla omadusi ja kõigi selles kasvavate taimede produktiivsust.

Vermikompost, nagu nimigi ütleb, on meie e-komposti edasiarendus punaste kompostiusside tegevuse läbi. 100% looduslik väetis, mis koosneb kompostiusside väljaheidetest ja osaliselt lagunenud orgaanilisest materjalist. Kompostiusside väljaheited on parim inimkonnale teadaolev looduslik väetis. Kasutage seda potitaimede mulla koostisosana, taimede istutamisel ja ümberistutamisel, multshina või pealiskattena nii sise- kui välitingimustes, pidades silmas, et kastmisel saaksid mineraalid imenduda otse mulda/pinnasesse.

Ussirikas kompost on meie Vermikompost koos ussidega. Toodetud neile, kes soovivad alustada vermikompostimise või kompostiusside kasvatamisega, suurendada usside populatsiooni mullas või kasutada usse kodulindude, kalade või teiste usse armastavate loomade toitmiseks. See toode on ideaalne vermikompostimisega alustamise segu: asetage see sobivasse anumasse ja oletegi alustanud omaenda ussifarmi. Lähitulevikus hakkame müüma täielikke vermikompostimise süsteeme; kõigil, kel huvi, palun võtke meiega ühendust ning me teavitame Teid niipea kui nende müümisega alustame. Kõigile, kes Ussirikka komposti järele ise kohapeale tulevad, pakume tasuta ringkäiku ja vermikompostimise tutvustust, inglise või eesti keeles, vastavalt Teie soovile.

Meist

Eesti Jäätmeringluse OÜ tegeleb biolagunevate jäätmete äraveo teenusega.

Võta ühendust

Telefon: +372 58 504 455 E-mail: info@e-compost.ee

Või saatke päring siit