Kompostitooted

Allpool toodud kompostitooted on toodetud meie kompostimise tootmisalal Jõelähtmel ning neid saab osta pakendatud kujul koos kohaletoimetamisega üle Eesti. Kompostitoodete hinnakiri. Hulgi- ja jaemüüjad, kes on meie toodetest huvitatud, peaksid võtma meiega ühendust, et saada lisainformatsiooni ja hinnapakkumist.

E-kompost on 100% looduslik, toodetud taaskasutatud põllu- ja aiajäätmetest. Selle tasakaalustatud pH tase, aja jooksul eralduvad toitained ning head vajalikku niiskusetaset säilitavad omadused teevad sellest tõepoolest unikaalse toote. Kasutage seda kõigi puude, põõsaste ja taimede, ka köögiviljade kasvatamisel. Lisades seda regulaarselt mullale, parandab see mulla struktuuri, optimeerib niiskusetaset ning aitab kaasa kompostiusside ja mikrobioloogiliste organismide elutegevusele, mis parandavad mulla omadusi ja kõigi selles kasvavate taimede produktiivsust.

Vermikompost, nagu nimigi ütleb, on meie e-komposti edasiarendus punaste kompostiusside tegevuse läbi. 100% looduslik väetis, mis koosneb kompostiusside väljaheidetest ja osaliselt lagunenud orgaanilisest materjalist. Kompostiusside väljaheited on parim inimkonnale teadaolev looduslik väetis. Kasutage seda potitaimede mulla koostisosana, taimede istutamisel ja ümberistutamisel, multshina või pealiskattena nii sise- kui välitingimustes, pidades silmas, et kastmisel saaksid mineraalid imenduda otse mulda/pinnasesse.

Ussirikas kompost on meie Vermikompost koos ussidega. Toodetud neile, kes soovivad alustada vermikompostimise või kompostiusside kasvatamisega, suurendada usside populatsiooni mullas või kasutada usse kodulindude, kalade või teiste usse armastavate loomade toitmiseks. See toode on ideaalne vermikompostimisega alustamise segu: asetage see sobivasse anumasse ja oletegi alustanud omaenda ussifarmi. Lähitulevikus hakkame müüma täielikke vermikompostimise süsteeme; kõigil, kel huvi, palun võtke meiega ühendust ning me teavitame Teid niipea kui nende müümisega alustame. Kõigile, kes Ussirikka komposti järele ise kohapeale tulevad, pakume tasuta ringkäiku ja vermikompostimise tutvustust, inglise või eesti keeles, vastavalt Teie soovile.

Meist

Eesti Jäätmeringluse OÜ käitleb biolagunevaid jäätmeid kasutades kompostimise ja vermikompostimise meetodeid, et luua tooteid, millel on väärtus.

Võta ühendust

Telefon: +372 58 504 455 E-mail: info@e-compost.ee

Või saatke päring siit